Únor 2010

Fairytale

28. února 2010 v 17:05 | Lady Letty |  DeviantArt
Vím, že sem z DA nedávám většinou fotografie, ale udělám výjimku x)

DA
A fotka, kterou jsem si vybrala, se mi líbí hlavně kvůli těm barvám-jsou tak jiné, a přesto k sobě ladí.  Určitě víte jak se jmenuje (nadpis)-Fairytale =Víla, což mě osobně přijde takové...vystihující, teda v jistém směru. x)
  • Co říkáte vy?

24.2.2010

24. února 2010 v 22:03 | Lady Letty |  Kousek z mého života

Ahoj,
malí velcí snílci. Jak jste si užili dnešek?
Já docela fajn a protože jsou prázdniny, tak jsem jela s kamrádkami do města na typický holčičí výlet xD
Prostě jsme prolezli obchody, knihkupectví ♥ (odkud se mi odcházelo těžko xD) a cukrárnu. To byla jedna z nejlepších částí- Já jsem zvolila jakýsi mandarinkový pohár skládající se ze zmrzliny, sušenky, šlehačky, mandarinek a čokolády. Už vám naháním chutě? xD
Fotka v celém článku x)


Muse - Exogenesis Symphony Part III (Redeption)

23. února 2010 v 20:02 | Lady Letty |  Kousek z mých názorů
Muse mám hrozně moc ráda. Mají strašně inspirativní, až nadpozemskou hudbu, při které se mi mimo jiné dobře píše.

"Muse jsou mistry hry s emocemi. Dokážou prozářit den duši vyrovnané a spokojené, ztrápené a slzící povzbudí k přinejmenším dalšímu kroku, v jejich hudbě je tolik energie, že ledacos spálí a ledacos roztaví, ale co má překlenout soumrak, nezanikne. Muse mnohdy ve třech vyrábějí takový rámus, že jeden žasne. Tak charakterizují někteří novináři hudební styl kapely."

 Everymusic.org 

Uvedu sem jen zlomeček ze všech jejich písní. Namátkou vyberu dva protiklady x)

První název je v nadpisu x) Při téhle skladbě se mi dobře píšou smutné části mých příběhů, například ve Svitu Magie. Úžasné x)U tý druhý to zezačátku vypadá, jako kdyby ladili, ale nenechte se hned zmást xD To je záměr xDŘíkám, že je to jen zlomeček. Pro další ukázky stačí zadat do youtube heslo Muse a můžete poslouchat x)

Because change is life

22. února 2010 v 20:09 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Je vážně báječný, když se vymknu sterotypu pondělního vstávání do školy...protože jsou jarní prázdniny! xD Všechno můžu dělat p-o-m-a-l-u, bez dívání na hodinky...Můžu spát d-l-o-u-h-o bez nastavování budíku. Můžu si h-e-z-k-y užít den bez úkolů.
Zkrátka prázdniny jsou dobrá věc, ctím toho, kdo je vymyslel xD

V sobotu jsem jela s rodiči a s kamarádkou se podívat do obchodního centra xD Byla sranda (musím říct, že v IKEE maj moc dobrý dorty xD) přestože jsem si nic nekoupila-když tedy nepočítám peníze na jídlo. Ale užila jsem si to, klidně bych tam zůstala i déle x) Domů jsme si přivezli novou členku rodiny-vínovou orchidej x)...

Klik C.č.

Vítr-soutěžní povídka

19. února 2010 v 18:51 | Lady Letty |  - - ->Jednodílné
Ahoj x)
Jak už napovídá název, tak jsem se zúčastnila literární soutěže a to konkrétně na blogu spisovatelky Michaely Burdové (Poselství Jednorožců) x)
Já sama tomu nemůžu uvěřit, ale skončila jsem na třetím místě x) Jsem ještě pořád v šoku xD
Takže moc děkuju. x)

Moji povídku si můžete přečíst tady

_______________________________


Svit Magie-13.kapitola-NEBEZPEČÍ

18. února 2010 v 19:27 | Lady Letty |  ---> Svit Magie
Konečně je tu zase nějaký článek...a k tomu nová kapitola x) Téhle se neděste! Doufám, že pochopíte, jak to myslím, až si ji přečtete x)

The Dream is Alive, Christmas Eve

15. února 2010 v 17:51 | Lady Letty |  DeviantArt
Opět něco z dílničky jiných, protože se mi jejich tvorba strašně líbí a navíc na té své ještě musím pracovat, než ji sem zveřejním x)
DA
Tenokrát představuji obrázky http://iribel.deviantart.com/
Galerie je úchvatná-plná melancholických a fantasy obrázků x)

Obrázek, který jsem si ZAMILOVALA (už zase? *nepolepšitelná*) nese název The Dream is Alive, což znamená Sen je stále naživu . Ach, ti vlci ♥  Všimli jste si, že mám ráda spíše tmavší, melnacholičtější a zasněnější obrázky? No, snění ke mě přece patří xD 

Druhý obrázek s ledním medvěděm a dívenkou se jmenuje Christmas Eve (=Štědrý den že jste se dali nachytat a přeložili to jako Vánoční Evu? xD)  a je opět takový tmavý...A s vánoční tématikou, i když jsou už Vánoce dávno pryč.

  • A váš názor? x)

Lettynka na běžkách xD

13. února 2010 v 18:24 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Ahoj,
moji malí velcí snílci!

Echm. Dneska jsem vyrazila na běžky xD Sice jsem na hory nejela, ale tohle je trochu něco jiného, protože zítra se budu moct pořádně vyspat xD
No, bylo to docela držkofajn xD
Asi desetkrát jsem se vysekala (no řekněte, jak to můžu dokázat?? Zřejmě proto, že to je můj osobní způsob brždění xD), takže to trochu odnesl můj zadek, au xD
Jedna paní při pohledu na mě prohlásila někomu vedle sebe: "Panečku, ta je šikovná!" Začala jsem se pak smát, protože kdyby mě viděla při mých držkopádech z kopce, asi by změnila názor a to hodně rychle xD
Mmm, nejlepší však bylo to doma uvařený kakao a pořádná svačina. Teď už jsem spokojená-vyvětraná, mírně utahaná, ale je mi fajn x) Což je krásný pocit.

A jak se máte vy?

Ha! Zjištění...

12. února 2010 v 20:30 | Lady Letty |  -Co je nového?
Dneska jsem se konečně pustila do psaní kapitoly Svitu Magie-napsala jsem asi stránku a pak jsem to nechala, protože jsem nechtěla takzvaně "tlačit na pilu", to by nebylo hezký x)
Taky jsem zjistila, že strašně moc opakuju slova...Vážně ale nevím, čím to nahrazovat, asi to tak nechám-prostě můj styl psaní x)

46

Pak jsem se trochu pošťourala v menu a tak a musím přiznat že teď je to mnohem hezčí x)
Možná ještě zabloudím do nastavení a sem tam doladím nějaké zapomenuté detaily.

A zpráva nakonec xD Jsem v třetím kole soutěže o nejlepší blog, tak kdybyste se náhodou rozhodli pro mě hlasovat (za což budu samozřejmě ráda), tak TADY. Děkuji x)

Vím že to bylo trošku krátké sdělení, ale žádné novinky už nemám xD

Mám vás ráda.

Lady Letty

Don´t think about it,Year of the Tiger

10. února 2010 v 20:47 | Lady Letty |  DeviantArt
Možná vás tím už nudím, ale nemůžu si to prostě odpustit. Musím sem dát takovéhle krásné obrázky, prostě mě to nutí.
DA
Tentokrát je to ze skvělé tvorby http://manic-goose.deviantart.com/
Doporučuju si celou prohlédnout galerii x)

Dneska vybírám dvě ukázky, o té první se rozepíšu trochu víc.
Obrázek se jménem Don´t think about it (=Nemysli na to/Nepřemýšlej o tom)  na mě působí asi tak jak má-a to smutně. Autor nádherně vyjádřil beznaděj, smutek v očích. Oheň si vykládám jako to, co ji spaluje zevnitř. A líbí se mi ty vlasy! Člověk by se jimi až rád prohrábnul. xD Tleskám. Krása.

Druhý obrázek je barevnější a optimističtější x) Aneb Year Of the Tiger (=Rok tygra).
  • A váš názor? x)

8.2. 2010

8. února 2010 v 20:55 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Oh, už jsem chtěla napsat 20010, ale tak daleko ještě nejsme. xD

No...dnešek byl fajn.
Přežila jsem zdravoťák (upozorňuju vás-neomdlívejete v mé blízkosti nebo vás nedokážu probrat! xD) a získala dokonce jakýsi diplom nebo co xD A ještě zblbli moje příjmení, ale na to už jsem si free image hostzvykla, takže nic nového pod sluncem xD Zjistila jsem, že nemám ráda nízký stropy xD Echm, na zdravotní škole zrovna takové měli a mě by napadlo, že můj bratr by se tam asi nevešel. Kromě toho jsem postřehla, že na přestávky tam mají hrozně divné zvonění podobné metru xD No, asi šest z naší třídy se stejně ulilo a ani se jím nedivím. Ale já neměla na co se vymluvit a tak jsem bohužel ráno mrzla s nehybnou pusou a posněženou šálou na autobusové zastávce. Našinci se vrátili z hor (ti chybějící doma dospávali, jak jinak xD) a vykládali své zážitky i kuchařkám, takže učitelský sbor usoudil, že se jim vážně stýskalo xD Ech...
Taky už vám leze na nervy ta věčná zima? Já už chci léto, sluníčko, vitamín D, krátké sukně, trička, zmrzlinu, ledovou tříšť, pantoflíčky, jahody....a tak dále x) A to prý ještě mají přijít mrazy x(
Velké problémy dělalo dnešní náledí. Už dva se rozplácli na zemi a já jsem tak bláhově doufala, že mě to nepotká. Potkalo. Jak široká, tak dlouhá jsem přistála na zemi a svojí kamarádku jsem dohnala k záchvatu smíchu. Začala jsem se smát taky, jak jsem si tam tak seděla ve sněhu xD Vážně jsem cvok xD Tak jsem se zvedla a zjišťovala rozsah škod: 1.) zmazané džíny 2.) odřené koleno 3.) červená ruka. Opravdu dobrý xD (ironicky myšleno)
No a zítra zase odpoledka, to nejsou moc příjemné vyhlídky. Pak jsem utahaná, takže nemám na psaní náladu...ale snažím se x)

Držte mi palečky, ať nemám den Blbec xD

Mám vás moc ráda.

Vaše Lady letty

Zdroj obrázku: Zde

Svit Magie-12.kapitola-VLNY

6. února 2010 v 20:34 | Lady Letty |  ---> Svit Magie
Ladies and gentlemen...xD Na scénu přichází Svit Magie, tentokrát 12.kapitola xD
Takže čtěte x) A pište ohodnocení (prosím upřímně) x)

Lady Letty

Upozornění: příjemně se uvelebte, bude to zřejmě na dlouho xD

4.2. 2010

4. února 2010 v 20:54 | Lady Letty |  Kousek z mého života
I když půlka školy zmizela v Krkonoších, může být docela zábava. Chápete jak to myslím? Menší kolektiv-lepší vztahy. Ehm, tedy jak kdy x)

free image host
Půlka týdne za námi a já mám pocit, že většinu hodin jsme vlastně nic nedělali. Byli jsme na počítačích, dívali jsme se na video, dívali jsme se na video a...dívali jsme se na video x) Ale celkem zajímavý. Věděli jste, že o lov se strají jenom lvice a lvi jenom leží, spí anebo žerou? xD Typické.
A dnešní tělocvik byl oddychovka a teď vážně říkám, že mě nebavil. Jindy bych dala cokoli za to, abych nemusela něco hrát, ale teď to byla vážně nuda. Vidíte jak člověk hrozně mění názory? Osobní zkušenost, přátelé. xD No a včerejší němčina byla úplně nejlepší. Smála jsem se snad úplně všemu, ale to prostě nešlo přestat, když kluci z němčiny přeložili místo smetany pečenýho psa xD Oh xD

Uvědomila jsem si, že jsem nějaká divná xD Tři dny za sebou jsem přišla do školy před prvním zvoněním. Hej, asi už vážně blázním xD

A taky jsem zjistila, že mi někteří lidé vůbec nechybí. Nic proti nim, ale nemám k nim vytvořený dostatečně dobrý vztah, aby se mi stýskalo. Ovšem, na druhou stranu se zase těším, až přijedou ti ostatní x) Uvidíme, jak dlouho budou mluvit o svých zážitcích. xD Že bych to změřila? xD

Co se týče Svitu Magie, momentálně na něm moc nepracuju, ale zbývá mi asi jenom půl stránky do dokončení kapitoly, takže přes víkend se k tomu snad dostanu x)


Vaše Lady Letty

Zdroj obrázku: zde

Nový design...ZASE!

4. února 2010 v 19:26 | Lady Letty |  -Co je nového?
Ahojky,
všichni fantasy maniaci a snílkové,
Už je tu zase nový design. Zase jsem to nevydržela a předělala ho. Všimli jste si jedné změny? Pozadí stránky jsem nenechala bílé jako obvykle. tentokrát je krásně modré jako obloha x) Nebo jako moře, takže se mi neutopte.
Obrázek je nádherný, děkuji za něj: http://mariyumi.deviantart.com/

Mimochodem, pokud jsem vám nijak nezkazila náaldu nový dessem, můžete pro mne opět hlasovat. Jsem v druhém kole soutěže o nejlepší blog, takže pokud soudíte že si ten hlásek zasloužím, klikněte na hořejší odkaz.

Pp

Lady Letty

Komupak se podobá? x)

1. února 2010 v 21:08 | Lady Letty |  DeviantArt
Hoho xD Jednou navštívím Deviantart a už mě zase něco praštilo do očí.
Tenhle obrázek mě dostal.
DA
Jestlipak vás napadne to, co mě?

Nevybavíte si při tomhle obrázku jednu moji postavu? Kterou? x)Layout: © Lady Letty