Thoughts in the clouds

23. února 2011 v 18:33 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Ahoj,
moji malí velcí snílci.
Cha.
Tak už jsem zase nemocná. Jak já to jenom dělám? ^^ No nic, to bych asi už vážně nesměla do té školy lézt, abych zase něco nechytila. Ale tak co, na druhou stranu jsem se vyhla několika písemkám, můžu být doma v klidu, spát, jak se mi zachce, číst si až do rána, koukat na filmy, které jsem si slibovala, že zkouknu (například na Pýchu a předsudek-nahrávala jsem si to někdy v prosinci (!!) :D - ten film je pořád pro mé citlivé, romantické srdíčko nádherný. ^^ ), koukat celé odpoledne na seriály a jen tak si přemýšlet. Takže, ono to vlastně nebude tak zlé-až na tu občasnou nudu a vidinu příšerného dopisování. Nesnáším ho! :D
Zatím na něj zapomínám díky těm příjemným věcem, třeba knížce Povídky z jedné a druhé kapsy od Karla Čapka. Taková klasika, kterou jsme dostali jako povinnou četbu, a původně jsme si měli přečíst pouze dvě povídky, ale nakonec jsem se rozhodla přečíst si to celé-a opravdu toho nelituji. Některé povídky jsou vážně povedené. :)
A taky, kamarádka konečně dostala svolení, že může jít se mnou na festival. ^^ Tralalá. *zpívá si* No, a před dvěma dni jsem konečně lístky mohla držet v ruce. ^^ Doufám, že to vyjde a nebudeme nemocné nebo se něco nestane (promluvilo její bojácné já). :)) Lidi, možná uvidím Mandrage! ^^ Ne, dobře, už jsem v klidu.
Fotka: No, musela jsem je zdokumentovat. ^^
Trochu zase odjinud.
Dneska jsem trošku bloumala a přemýšlela, a přišla jsem na to, že vyjma mé rodiny v mém životě existují asi jen dva, možná tři lidé, kteří se jsou pro mě opravdu důležití a kterým můžu bezmezně důvěřovat. Jenom...jenom mám někdy strach, že o ně přijdu. Že je ztratím. Se dvěma z nich se mé cesty brzy rozejdou, až půjdeme na střední. A já se bojím, že to bude navždycky. A že nenajdu podobné blázny (myšleno v dobrém ^^), se kterými bych si rozuměla. Přeci jenom, za těch osm devět let našeho přátelství...už si hned tak k někomu podobný vztah nevytvořím. :)
No, a ta třetí osoba bydlí na můj vkus až moc daleko. Ne že by to můj vztah k ní nějak změnilo, ale někdy mě mrzí, že jí nemůžu jen tak napsat nebo zavolat, abychom se sešli v tolik a tolik hodin. Chybí mi to. Ale pevně věřím, že léto vyjde. :) A že spolu budeme aspoň déle než jindy. :)
Jejda. Vůbec nevím, jak jsem se k tomuhle tématu dostala. Ale to nevadí. ^^
Mějte se hezky,
Letty
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 23. února 2011 v 19:11 | Reagovat

Jak ty to jen děláš, že jsi pořád nemocná? Tak, ale ono neuškodí si jen tak - i když s nemocí - udělat odpočinkové dny plné filmů, seriálů a knížek. ;))

Karel Čapek a jeho povídky z kapes mám hrozně ráda... musel to být skvělý člověk.

- Je tak to jsem polichocena, že moje články působí dospěle. Ale já mám tvoje žvatlání ráda! ;)) Vždycky mě něčím překvapíš... a snad v každém článku najdu něco, co mám úplně stejně jako ty.. třeba teď Čapkovy povídky. ;)) A co teprve tvé povídky! Ty se mi čtou moc dobře u čaje... myslím a doufám, že si někdo tvého talentu všimne a pomůže ti vydat tu knížku.. chci si jí koupit a přijet s ní potom za tebou pro autogram ;)).
To já si vážím že jsem v tvém seznamu oblíbených stránek ;)).

2 Caddy Caddy | Web | 23. února 2011 v 19:42 | Reagovat

Je mi líto, že jsi znovu nemocná, ale musím říct, že je na tom něco dobrého :-) Dny volna, odpočinku a zábavy... Ty jo, vlastně bych taky chtěla zůstat doma a dívat se na filmy, číst knížky, zase něco aspoň trochu kloudného napsat... :-)

Od Čapka jsem asi nic nečetla... :-)

3 iness iness | 24. února 2011 v 20:34 | Reagovat

jáá chci bejt taky nemocná! chci být domma sama,celý den ležet u televize a koukat se na filmy, na který budu chtít,číst si, spát a relaxovat!! bohužel brácha mi nechtěl dát jeho bacily a teď už je přebitej práškama...naděje ale je že mě docela dost začíná bolet v krku :)
Nevim co si na střední počnu až si budu muset najít nějaký kamarádky a kámmoše,vůbec nemám ponětí jak se to dělá...ach jo...nikam nechci!! :)
měj se a brzo se uzdrav :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Layout: © Lady Letty