Snow diamonds

5. března 2011 v 19:43 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Ahoj,
moji malí velcí snílci.
Tak se slečna Letty konečně dočkala vytoužených jarních prázdnin. ^^ (Ale i nepříjemného kašle. Ach jo, proč se na mě ty nemoci pořád lepí? :D)
Ale tenhle týden to ve škole ani nebylo špatné, tedy kromě pátku, kdy většina mých kamarádek byla pryč. Zjistila jsem, že bez nich se se mnou nikdo moc nebaví. Asi jsou takový spojník. Nebo se bez nich neumím začlenit, připadám si divně-spíš jako bych se někam mermomocí vměšovala. :) Takže jsem zůstala u her na mobilu, esemeskování a zírání z okna. Čtvrtek byl tedy mnohem, mnohem lepší. Měli jsme dvě suplované hodiny, během nichž jsme se dívali na film Chceš mě, chci tě :D I když se to zrovna moc nehodilo, nikdo nám to nezakazoval-nejspíš proto, že první hodinu učitel pořád odcházel, a tak nějak nevnímal obsah filmu; a tu druhou hodinu jsem naši učitelku češtiny krásně zabavila já. :D Už poněkolikáté za sebou jsme totiž měli jakési "sezení" na olympiádu z češtiny, tedy na okresní kolo, nepletu-li se. :) Spočívá to v tom, že mi vždycky dá nějaká cvičení ze starých olympiád a pak je se mnou řeší. Nejdřív jsem si připadala trapně, ale teď je to v pohodě. :) Lepší než kdyby mě to učil někdo neoblíbený-pravda totiž je, že tu učitelku mám docela ráda. :) Nejlepší bylo, jak mi dala v nějakém cvičení najít chyby. Tak jsem se na to chvilku dívala...a pak jsem se na ni podívala a nejistě prohlásila, že v tom textu už je to opravené. :D A ona se začala strašně smát, až se po nás spolužáci od televize otáčeli. :D Stejně to dopadlo, když po sobě nemohla přečíst jedno slovo. :D Je skvělá. :))
Dneska jsem prázdniny začala s H. :) Tedy, na její nápad jsme se zašly podívat na několik zápasů halového fotbalu (chtěla jsem napsat "futsalu", ale znělo mi to poněkud divně :D) do naší tělocvičny. Překonaly jsme trapnost z toho tam vůbec jít a nakonec jsme toho nelitovaly. Bylo to fajn. :) Dokonce jsme si vybraly své oblíbené hráče, já jsem dvanáctku, ona trojku. :D "Má" dvanáctka dávala pořád krásné góly. :D No, taky že zápas nakonec skončil 26:0 asi za čtyřicet minut hry. Trochu mi těch druhých bylo líto, ale což, někdo prohrát musí. :) Vtipné bylo, když vprostřed hry zjistili, že se jim ten čas vůbec nepočítá, takže to museli pak nějak "zhruba" nastavovat. :D No, a příští neděli snad zajdeme na florbal, který má H. raději. Co bych pro ni neudělala, že. ^^ Navíc jsem ráda, že s ní můžu trávit čas, protože brzy už tomu tak nebude. :)
Při pohledu do kalendáře jsem zjistila, že včera měla svátek moje milá, imaginární postava Stela ze Svitu Magie. Takže, všechno nejlepší, Steli! ^^ (Ehm. Doufám, že nejsem jediná, kdo své postavy z příběhů považuje za své plnohodnotné přátele. Hehe... ^^ :D)

Fotka: Z jedné procházky s ní, mám takový dojem, že to byla minulá sobota. Původně jsem si tedy šla pro sešity, ale nakonec to dopadlo takhle. :D Šly jsme přes zasněžené pole a sluníčko zrovna tak krásně svítilo, že mi krystalky sněhu připomínaly malinké diamanty. :) Sice mám sněhu už plné zuby, ale musím uznat, že takhle je moc hezký, alespoň na focení. ^^

A jenom, abych se zmínila nakonec. Jaksi už nejsem...členkou AK. Dá se říct, že jsem to čekala, protože můj blog nepatří mezi ty nejkvalitnější, spíš tady jenom hloupě píšu o ničem, ani pravidelně nepřispívám...a podobně. :) Ale aspoň mám pocit, že jsem udělala vše, co bylo v mých silách-napsala jsem mail o své místo zpět, byla mi doručená slušná odpověď, že je jim to líto. :) Taky mě to mrzí, ale...já si v podstatě myslím, že mi to patří. :) Měla jsem pouze štěstí na hodnou slečnu u příjímání. :)
Ale...takový je život. Takže to beru tak, že pokud jsem "prohrála" teď, "vyhraji" zase jinde. ^^ Aneb jednou jsi dole, jednou nahoře... :) *zpívá si*

Mějte se hezky,

Letty
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sníh?

Brr. Ani nápad. 66.7% (6)
Je mi to jedno. 11.1% (1)
Skvělý!!! 22.2% (2)

Komentáře

1 Blackness Blackness | Web | 5. března 2011 v 21:49 | Reagovat

Vyhodili tě z AK? Tak z toho si nic nedělej..., protože přišli o jeden z nejlepších a nejkvalitnějších blogů, který znám! A že už jsem, alespoň na chvilku nakoukla do každého blogu, který byl členem AK.

Právě že nemáš vůbec zač! ;)) A neomlouvej se... já jsem ráda za tvůj komentář a že jsi si vůbec přečetla můj článek. Vlastně jsem moc ráda, že jsem tě mohla takhle přes blog.cz poznat... patříš mezi ty ke kterým se vracím strašně ráda. A děkuju za každý komentář, který jsi u mě na blogu napsala ;))...

2 iness iness | 5. března 2011 v 22:24 | Reagovat

jé ještě že jsem nebyla ve škole...chceš mě chci tě jě hroznej film!!nesnášim toho herce!:) Koubová je fakt skvělá a fakt hustě se směje :) měj se hezky a užij si prázdniny!!

3 Ettelëa Dragons Ettelëa Dragons | Web | 10. března 2011 v 18:06 | Reagovat

Tebe taky vyhodili z AK!? A TY že tam nepatříš?! Tak to si teda pohnojili, já to nechápu, kvalitní blogy vyhodili, tak co jim tam pak zůstalo? Ale nic si z toho nedělej, můžeme se na AK vybodnout!

4 Blackness Blackness | Web | 12. března 2011 v 23:30 | Reagovat

Sedm dní nic .. kdepak si se nám zatoulala Lady Letty ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Layout: © Lady Letty