Srpen 2011

Pouto času-3.kapitola-SKRYTÁ

27. srpna 2011 v 13:38 | Lady Letty |  --->Pouto času
Zítra odjíždím na adapťák (nebo seznamovák, jak chcete), tak si během mé nepřítomnosti můžete užít třetí kapitolu Pouta času. :) Po Aaronovi jsem zase zpátky předala slovo Kristy. :) Něco málo jsem zde naznačila z její minulosti; mám ráda naznačování pomocí snů. Všimněte si, že sny hrají v mých povídkách velkou roli a že jimi často začínám kapitolu. :)

Zajímavost ze zákulisí. Zjistila jsem, že mám takový špatný zvyk v duchu párovat i vedlejší postavy a představovat si něco, co mezi nimi ve skutečnosti není. :D No nic. To byla jenom taková hloupost, která by vás asi měla zajímat, ale nebude. :D

Zamilovala jsem si tuhle písničku. ▼ Poslouchala jsem jí při psaní jedné části a od té doby už si jí vlastně pouštím pořád. ^^ Ale pokud nemáte rádi pomalé písně, raději byste si jí vůbec neměli všímat.

Nebudu dále okecávat, čtěte :)


Moře

22. srpna 2011 v 17:57 | Lady Letty |  Drabble
Dneska jsem měla nějaké obchůzky, kvůli škole a tak, ale nakonec jsme to stihli dřív a museli jsme čekat asi hodinu na zastávce. Ještě že jsem se ponaučila a měla jsem sebou zapsaná slova na drabbles. :)
Na slova, která mi dávala slečna Yuna, se mi psalo skvěle. :) Takže díky, doufám, že se ti bude líbit. ;)

Zadaná slova zněla: kočka, obrázek, pastelky, moře

Tajemství

21. srpna 2011 v 17:20 | Lady Letty |  Drabble
Drabbble, nad kterým jsem přemýšlela trochu déle. Nápad jsem sice měla od začátku, ale nevěděla jsem, jak ho zpracovat. Pro slečnu Nameless, která mi tato slova zadávala už dávno a já se do nich pustila až teď.
Ráda jsem tě poznala. ;)
Nečekejte ode mě nic veselého. Víte, že to moc neumím. ^^ A možná to ani nebude k pochopení. ^^

Zadaná slova zněla: tajemství, náramek s přívěskem, minulost

P.S: Všimněte si, že se mi na té fotce podařilo zachytit i motýla. :D Nevím, jak jsem to dokázala. ^^

Lazy, lazy and lazy

13. srpna 2011 v 21:30 | Lady Letty |  Kousek z mého života
Přiznávám.
Jsem líná, líná a ještě jednou líná. Proklínejte mě.
Nechce se mi psát. Nechce se mi dělat vůbec nic.
Ale tak, aby se neřeklo, trochu se s vámi zase podělím o to, co se tyhle prázdniny u mě děje. :)
4. sorna se mi vrátila z měsíční dovolené moje malá velká sestřička ^^ :)
Po mé NK se mií hodně stýskalo-neměla jsem si s kým povídat, komu se svěřit a řešit všechny novinky, chybělo mi to naše chození na zmrzlinu a naše esemesky "Nezašla bys ven? Mám se stavit? :)". Je pravda, že teď se s ní zase moc dlouho neuvidím, ale aspoň že jsme spolu trávily čas na Sázavafestu.
Přesněji jen dva dny, ale i tak to stálo za to. ^^ Objímaly jsme se na zastávce jako blázni a štípaly se do paží, jestli jsme vážně skutečné. V autobuse jsme byly nejhlasitější ze všech, smály jsme se a vyprávěly si. ^^ Byla jsem šťastná, zase po po nějaké době špatné nálady, jsem se měla chuť usmívat na celý svět. :))

Hahá. Fotka s Albertem a Pavlem z Charlie Straight ▼ Jsem ráda, že ji mám :D ^^ Dokonce mám i podepsaný plakát, a ačkoli máma je proti takovýmhle věcem v pokoji, tenhle prostě někde viset musí, ať to ostatním vadí nebo ne. ^^
Kdybyste nevěděli, já jsem ta vlevo, ta divně se usmívající a trochu červená na tvářích. :D Ale to stejně není na té fotce vidět, doufám. ^^

Dokonce jsem na SF potkala se svojí budoucí spolužačkou. :) Taky stála ve frontě na podpis a fotku ^^ Působila sympaticky, takže to asi na tom gymplu nebude tak zlé :) (Asi až na to učení. Dneska jsem kontrolovala-nebo spíš jsem byla donucena zkontrolovat-kolik mi chybí obalů na sešity a učebnice. Proboha, řekněte mi někdo, proč musíme mít pět matematik?! *antitalent na matiku se dává do pláče*)
No, a teď jsme byli na tři dny v Harrachově, v nějakém hezkém hotelu, ale to bylo společně s výhledem a čistým vzduchem tak všechno, co se mi tu líbilo. Čím jsem starší, tak více nesnáším "rodinné dovolené". A myslím si, oprávněně, že to není jenom mnou. No, nechce se mi to nějak rozvádět, určitě to znáte sami. Chvíle, který mají být pěkný, se najednou zkazí. Místo toho, abychom si sebe nejvíc užívali-protože kdo ví, co se může stát-tak se k sobě chováme...no, ne moc hezky.
Fotka z terasy. Krásná obloha. :)

Výtah

4. srpna 2011 v 17:31 | Lady Letty |  Drabble
Už dloouho, hodně dlouho tu nebylo žádné drabble. ^^ *provinilý výraz*
Vzpomněla jsem si na to, když jsem se prohrabávala starými dokumenty a našla tam jedno hotové drabble, které jsem ještě nezveřejnila. Bylo pro mou sestřičku, Annie ^^
Omlouvám se, že je zase trochu depresivní, ale veselá díla jsem nikdy psát prostě neuměla ^^

Prosím, prosím, zadali byste mi nějaká slova? ^^ Ideálně 3-5, která by měla být v drabble pro vás. Děkuju :) Momentálně mi zbývá asi jen jedna "objednávka", jen už nevím ty slova :D -musím to někde najít :D

Zadaná slova zněla: výtah, zvíře, moře, tma
Layout: © Lady Letty