Leden 2012

Hořce

19. ledna 2012 v 15:45 | Lady Letty |  Kousek z mých úvah
Tohle období je tak...divné. Nesnáším ho.
Hodně spím. Hodně přemýšlím. Hodně pláču.
Připadám si zase tak zranitelná jako vždycky v těchto situacích. Vlastní myšlenky mě týrají...
Když jdu po ulici, mám pocit, jako by všichni okolo mě byli šťastní, jenom já ne. Což je samozřejmě blbost, ale tenhle pocit prostě neovládnu. Všichni jsou najednou hezčí, lepší, šťastnější...Chm. Neříkám, že jsem někdy měla vysoký sebevědomí, tohle je už však kapku zoufalý.
Snažím se dohnat učení, které se mi nakupilo za ty dva týdny absence, ale moc mi to nejde. V hlavě musím mít snad nějaký blok. Hodinu koukám do sešitu a pak stejně nic nevím. Hrozně mě to frustruje. Momentálně tu vedle mám položenou učebnici z literatury, jenomže při představě, že si z toho zase nic nezapamatuju a že jsem zase pozadu, za ostatními, ztrácím veškerý elán do učení.
Ale naučit se to prostě musím, protože mám hodně zameškáno a je mi neustále předhazováno, že z toho nevyjdu jen tak. Aha, ty budeš asi dělat zkoušky, co? Hmm, to je smůla. Bla bla bla. Ještě víc mi to ulehčujte.
Hah. Možná je přeci jenom se mnou něco špatně. Poškozenej výrobek nebo tak nějak.
Jaktože někdo proplouvá tím životem docela jednoduše a někdo zase ne? Je v tom nějaká spravedlnost?
Jo, jasný. Bojuj. Vždyť přece nemáš žádnou vážnou nemoc (až na tu, která se mi pořád opakuje, až na tu, díky níž je mi už pach nemocničních chodeb tolik známý a která přispívá k tomu, že je všechno na houby)! To bych ráda. Možná to zvládnu. Ale teď ne.
Až se s tím smířím, tak možná. Až mi dojde, že bych tím měla přestat otravovat ostatní. Až mi slzy v koutcích očí zaschnou a hořkost ze mě zmizí. To chvilku potrvá.
Taky mě mrzí, že to vlastně nezajímá několik lidí, od kterých bych to zrovna nečekala...Asi je jim naprosto ukradený, co se mnou je. Tak proč ne, že jo. To je dobrý. Já se s tím nějak vyrovnám. Především si přestanu pokládat ty hloupé otázky, co pro ně znamenám.

Ostříhala jsem si vlasy. Zpočátku mi ten krátký sestřih přišel docela roztomilý, ale teď už moc ne. Stýská se mi po mých řídkých cancourcích až na záda. Hm. Možná si je obravím na červeno, jako už jsem to jednou měla. Chce to prostě změnu. Jako bych chtěla začít znova, být někým jiným...
Ale vím, že s novou barvou vlasů budu pořád ta samá, jako jsem teď. Škoda. Co se dá dělat.

Jednou otřu slzy a půjdu dál. Doufám.

L.

P.S: Tenhle článek v případě potřeby ignorujte. Třeba ho zase smažu. Prostě jsem se potřebovala někam vypsat.

Řeka

14. ledna 2012 v 15:34 | Lady Letty |  Drabble
Další drabble na slova od nee-chan.
K tomuhle drabble...vlastně ani nemám, co říct.
Je takové...no, zvláštní, lehounce zmatené...což mi vadí, ale přepisovat už ho nebudu. ^^
Snad se vám bude aspoň trochu líbit :)

Zadaná slova zněla: květina, řeka, smutek, rudá


Panenky

12. ledna 2012 v 17:08 | Lady Letty |  - - ->Jednodílné
Už mě to ale opravdu štve.
Sotva přijdu po prázdninách do školy, nastydnu a nakonec skončím zase v posteli s angínou. Ach jo. Bohužel s tím ale nic nenadělám. Jen mě pořád nebaví si říkat: "Bude líp" protože to nějak nefunguje. Krk mě pořád bolí, nálada je na bodu mrazu...Zkrátka není mi zrovna nejlépe, ale už jsem trochu ve stavu, kdy můžu něco dělat...tak jsem konečně dokončila rozdělanou povídku (a že mi těch rozdělaných v počítači leží hodně!). Upozorňuju, že je docela psycho...no, nedivím se, může za to má temná nálada. Ale proč ne. Podle mě by byla škoda jí schovávat. ;)

L.

P.S: Je pro mě hrůzostrašné podepisovat fotky v malování, protože na noutbuku nic jiného nemám -.- Můj zlatý Photofilter! 0.o *brečivý smajlík*
Layout: © Lady Letty