8. týden (16. 4. - 22. 4. 2012)

28. dubna 2012 v 13:07 | Lady Letty |  Projekt 52

Další týden utekl jako voda a už se pomalu blížíme ke konci toho dalšího, a já teprve přidávám ten předchozí. :D No, co se dá dělat :) V pondělí jsme měli studijní volno kvůli příjimačkám na našem gymplu. Nedalo se ale říct, že bych si ho nějak extra užila. Ostatní museli samozřejmě do školy, a tak ani nebylo s kým jít ven. Navíc se navalilo zase další učení a povinnosti, takže jsem ani moc neodpočívala.
Tenhle týden byl na naší škole ve znamení přednášek a podobných akcí. :D V úterý jsme navštívili jakýsi vojenský program, kdy jsem potkala i S. s její třídou, což bylo strašně fajn. :) Dokument o vojácích v Afghánistánu začal později, než měl, ale to nám vůbec nevadilo. Tedy, do té doby, než nás učitelka v půlce programu nekompromisně odvelela zpátky na gympl. Jak-s prominutím- největší trapáci jsme za vyprávění nějaké poručnice (nebo co to měla za titul :D) vstali ze židlí a odešli. Ostatní školy nás samozřejmě pomluvily, jak jsem se později dozvěděla. No, kdo by se jim divil, že jo...Opravdu nemám tu učitelku ráda a ani její manžela, co nás má na děják. 0.o Takový paradox, že na základce jsem učitelku na češtinu měla nejraději, a tady je to přesně naopak. To mi připomíná, že bych jí měla někdy navštívit. :) Už jsem se s ní sakra dlouho neviděla a chybí mi to. ^^
Středa byla den pěkně na houby...kromě ranního programu-pro změnu dokument o Islandu, který mě docela bavil-na ní nebylo vůbec nic hezkého. Raději se nebudu zmiňovat proč. :) Čtvrtek už byl o mnoho lepší, jelikož jsme, do třetice všeho dobrého, byli v aule na koncertu dánského sboru. Řeknu to jednoduše: Bylo to naprosto úžasný! :)) Celou dobu jsem se pohupovala na židli a ťukala nohou do taktu a bylo mi jedno, co si o mě myslí ostatní. Jazz jsem nikdy moc neposlouchala, ale oni si ho uměli tak skvěle podat, až se chvílemi člověku tajil dech. :) A ještě jedna poznámka: ten dánský basista byl opravdu k sežrání. *.* :D
A teď přichází asi nejlepší část-pátek. ^^
V pátek jsem totiž nešla do školy, ale bráchovi na promoci. Vzala jsem si novou tylovou sukni, zakryla mé odřené koleno černými punčochami (:D) a do vlasů si zapíchla krásnou černou kytku. Samozřejmě jsem sebou brala i mého Nikona Benjiho a že jsem na tom ceremoniálu fotila opravdu ostošest. :)) Samotné předávání diplomů bylo kratší, než jsem čekala. Ani ne za hodinku jsme se už procházeli po bráchově škole (vypadá opravdu hezky :) ). Na schodech jsme se dokonce nechali společně vyfotit profesionálním fotografem. Ty fotky už jsou na internetu a doufám, že je co nejdřív objednáme ^^ Musím totiž říct (a že já tohle neříkám často :D), že nám to tam oběma sluší. :) No, každopádně je skvělé, že z mého bráchy už je bakalář. :)) Congratulations, bráško! ^^
Večer jsme se do Prahy ještě vrátili a to z jednoho jediného prostého důvodu. Divadlo Deadline. Jednu z rolí ztvárnil Tomáš Klus ^^ On byl hlavní důvod, proč jsme tam s mamkou šly. Nejdřív jsem myslela, že ji asi přerazím, když nám objednala místa do první řady...:D Ale nakonec, mít ty herce tak blízko sebe bylo super. ^^ Samotné divadlo bylo skvělé, prokládané písničkami od T. K. :) Takže (pokud vám nevadí trochu krutější humor a sprostá slova :D) vám doporučuji na to zajít. :D :) No, a sedět půl metru od Tomáše Kluse-to už byl zážitek sám pro sebe. Proč asi myslíte, že v létě jedu se svou sestřičkou na festival, kde bude? :D :))
Konečně se zmíním o fotce, která k tomuhle článku patří. Je ze soboty, kdy jsme šly opět s H. ven (je to už asi tradice :D). Přijde mi hrozně zajímavá, i když nevím, kde přesně se v ní bere to kouzlo. Možná to dělá ta zvláštní obloha, co ten den byla. :)

Pac a pusu,

Letty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarett Clarett | Web | 29. dubna 2012 v 10:07 | Reagovat

Jo, tak potvrzuji, že výše uvedený týden byl úžasný. :-)

Že pondělní volno stálo za to. A že zítra si uvařím něco strašně, strašně dobrýho a budu se celej den dívat na Poirota. Nebo ho prozměnu číst. :-)
Přednáška o Afganistánu se mi nelíbila. Řešilo se málo vážných věcí a moc těch nepodstatných a bylo to trochu rozpačité. Za to, že jsme museli jít dřív naše profesorka dozajista nemohla, byl to výslovný příkaz z vyšších míst, že v půl prostě MUSÍME jít. :-) A mám ji ráda. I jejího muže. Jsou jak z jinýho světa... :-)
Středeční Island byl nesmírně kouzelný, doteď na to vzpomínám a nejlepší byla ta závěrečná skupina brňáků - byli mi podezřele povědomí. Moc si vážím přednášejícího. Je to borec.
A za čtvrtek a pátek jsem byla na Dánech třikrát, teď je mám stažený v počítači a občas zasněně vzpomínám na "Summertime... and the living is easy...fish are jumping... and the cotton is high..."
:-)
A fandila jsem slečně u bicích, byla kouzelná a měla supr vlasy. :-)

2 Caddy Caddy | Web | 29. dubna 2012 v 10:20 | Reagovat

Fotka je vážně povedená, originální a krásná!!!
Na tom dánském koncertu jsem taky byla a večer, kdy to bylo pro veřejnost, jsem šla znovu! :-) Byl to naprosto úžasný zážitek!!! Skvělé písničky a bezva lidi ;-)

3 Nameless Nameless | E-mail | Web | 2. května 2012 v 6:10 | Reagovat

Teda ty jsi měla ale krásný týden. x) A máš to tu moc hezky teď udělané, strašně se mi líbí ta fotka v záhlaví a to jak je to sladěné s okolím. :)

4 Barbara Brunette Barbara Brunette | E-mail | Web | 4. května 2012 v 20:40 | Reagovat

Ahoj slečno, nechtěla bys ses přihlásit do mé soutěže o nejhezčí dívku ?: http://barbara-brunette.blog.cz/1205/soutez-o-nejhezci-divku-roku-prihlasky

Předem ti děkuji za přihlášení a držím palce !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Layout: © Lady Letty