Květen 2012

11. týden (7. 5 - 13. 5. 2012)

26. května 2012 v 13:36 | Lady Letty
Miluju tu fotku. Nejlepší na tom je, že není vůbec nijak upravená. Jen přidán můj podpis :)

Návrat do reality po Animefestu byl celkem krutý. A to i přesto, že jsem v pondělí nešla opět do školy (ale pšššt :D), protože jsem byla totálně odrovnaná a potřebovala jsem dohnat spánkový deficit. Navíc jsem si to hezky spojila s volnem v úterý. Přesto to ale nebyl žádný hezký den. Hlavně pro mojí NK. No...nebudu to tady rozebírat, ale hrozně mě mrzí, že byla kvůli jedné věci tolik smutná...Doufám, že jsem jí aspoň o 0,0001 % zlepšila náladu.
...Víte, ve spojitosti s tím, mě napadá jedna věc, která mě neuvěřitelně štve. A to lidé, kteří na sebe strhávají pozornost a neustále se dožadují toho, aby je ostatní litovali. A to i přesto, že jejich problémy zdaleka nejsou tak vážné, jak to všude prezentují. Například někteří lidé na facebooku. Statusy typu "Život je na ho*no, proč zrovna já? :´( :´( :´( :(((", které se opakují pořád za sebou, mě opravdu rozpalují doběla. O co se jako přesně snaží? Aby jim někdo napsal "Chudáčku, tobě maminka nepřipravila snídani do školy, to mě mrzí" ? (:DD) A když už upoutají něčí pozornost a onen dotyčný přidá komentář typu "Co se děje, broučku? :(", pak napíší "nic...". To mě fakt dostává tohle. Neříkám, že já se nikdy pod psa necítím a nemám chuť to vykřičet do celýho světa...Ale aspoň neházím 10 x týdně na fb takovýhle statusy... Vypláču se většinou v soukromí, nebo se svěřím NK...a pak si stejně uvědomím, že moje problémy jsou strašně nicotné podle problémů některých. Nejsem vážně nemocná, nebo mi někdo nerozlámal srdíčko na kousky, nepřišla jsem o své blízké...
Zkrátka a dobře, tito lidé by se měli vzpamatovat a nepředhazovat svoje nářeky přátelům na facebooku, z nichž pro polovinu nebo i třičtvrtinu nic neznamenají. Pokud opravdu mají problém, tímhle způsobem nic nevyřeší, a pokud nemají žádný vážný, měli by prostě jednoduše držet klapačku...
No, to jsem se zase trochu rozpovídala. Jinak ke zbytku týdne ale nemám moc co říct. Ve středu jsme při těláku běželi skoro tři kilometry, a zřejmě jsem z toho nastydla a v pátek jsem opět musela zůstat doma. A ještě jsem přišla o sobotní zábavu, ach jo. Ale tak co, nahradím si to někdy jindy, no. :)

A jak jste se měli vy?

10. týden (30. 4. - 6. 5. 2012)

18. května 2012 v 21:18 | Lady Letty |  Projekt 52
Fotka: Rotunda, Výstaviště Brno. Viz nekonečně dlouhý výkec o Animefestu 2012 :D

10. týden? Cože, už? Páni, vůbec se mi tomu nechce věřit.
Každopádně, desítka je takové hezké kulaté číslo a tenhle týden opravdu hezký byl.
Nechuť z pondělka se zrušila volnem, které se muselo samozřejmě naplno využít. Proto jsem odpoledne s NK vyrazila do města, už asi po stopadesáté tísícé. :D A bylo to fajn jako vždycky. S nikým jiným se mi tak dobře nepovídá jako s ní. Nehrozí žádná trapná ticha ani pocity, že bych ona nebo já měla něco říct. Když dojde na mlčení, tak prostě mlčíme. Žádný pocit trapnosti. I když ono ticho u nás dvou moc nehrozí. :D Probíráme tolik věcí, podstatných i nepodstatných, jako bychom se neviděli léta a nejen ten jeden (předlouhý) týden. Nejprve kamarádka zašla vyměnit šperk za několik menších drobností, potom jsme se chvíli couraly v centru a zakotvily to v cukrárně na dvou zmrzlinových pohárech. Už ani nevím, co jsem měla, ale asi to bylo dobré. :D Potom jsme se vydaly na "procházku" ke dvěma obchodům, které leží od centra trošičku dále ( a hlavně je ta cesta do k-o-p-c-e -.- :D). V supermarketu jsme si pak nakoupily pití a něco k snědku, a několikrát nenápadně prošly kolem ochutnávek párků, sýrů a také závinu z listového těsta. Mňam. ^^ Jojo, jsme zkrátka nenažrané. :D
Večer, když jsme přijeli, se nám nechtělo na čarodějnice sedět doma a tak jsme i s M. vyrazily ven. U nás moc akcí, pokud vím, nebylo (spíš si každý dělal soukromou) a stejně v tu dobu už končily, takže to byla spíš jen taková noční procházka. Nejprve jsme si vylezly v na kopec a pozorovaly tančící světla ohníčků v krajině. Kouzelné. :) Potom mi ta šílenkyně (:D) M. čmajzla foťák a šla fotit na hřbitov. Nejdřív jednou, to když bylo chvilku po západu sluníčka a obloha měla takovou zvláštní barvu, kdy se žlutá mísila s tmavou modří; a pak podruhé a to už padla pořádná tma a bylo to i dost strašidelné. Šly jsme totiž s ní, sice si stoupnout jen na kraj k té bráně hřbitova, ale i tak jsem se docela bála. :D M. je prostě odvážná, obdivuju jí. :D Nakonec jsme se vrátily na most a tam pro změnu sledovaly projíždějící auta, pouštěly si do ticha písničky a koukaly na hvězdy a zvláštní obrazy z mraků (například nám to připomínalo houpacího koně nebo lebku :D). Ani se mi nechtělo jít domů. :))
V úterý samozřejmě svátek a ani ve středu se defakto nešlo do školy, jelo se na takový "studijní" výlet do Anežského kláštera v Praze, kde jsme měli i přednášku. Upřímně - dělší hodinu a půl jsem nezažila. Možná si teď řeknete, že jsem prostě typický teenager , kterého zajímá jen facebook a podobné věci. :´D Ale tak ať, protože to bylo opravdu nudné a za tím si stojím. ^^
Malý zbyteček týdne přeskočím a jde se k tomu nejdůležitějšímu za tenhle týden. Muhahaha!! ^^
ANIMEFEST 2012 ! ^_^ (v případě nutnosti vynechejte čtení tohoto sáhodlouhého výkecu :D)

9. týden (23. 4. - 29. 4. 2012)

9. května 2012 v 19:53 | Lady Letty |  Projekt 52

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, vůbec si nemůžu vzpomenout na víc nějakých významných událostí, co se v tomhle týdnu staly. Já vím, mám to zapisovat hned...no, haha ^^ Ale prostě nebyl čas. Nebo jsem byla moc líná. Zvolte si jednu z možností. :D (Spíš tu první prosím :D).
Dobře. Hmmm. *nasadila zadumaný výraz* Nejvíc vzpomínek utkvělo opět na sobotu, většinou to pro mě bývá nejdůležitější část týdne. :D Pokud si pamatujete ze starých článků na mém blogu, o kamarádce M., bláznivé Pražačce, jsem se určitě už zmiňovala. :D A právě tuhle sobotu zase po dlouhé době přijela do našeho malého zapadáčkova, čehož jsme okamžitě využili a šli s ní ven. Parta čtyř holek se tak to horké, skoro letní odpoledne potulovala venku-většinou v blízkosti zmrzlinářství (už jsem říkala, že máme nejlepší zmrzlinu široko daleko? :D Jen kdyby nebyla tak drahá. -.-) nebo okolo městečka. Ano, jsme blázni-v tom vedru jsme se vydaly na procházku. Naštěstí nebyla tak dlouhá, jak měly kamarádky původně v plánu. Díky nim jsem objevila další hezké místo v našem okolí. Je to takový pramen s pitnou vodou na kraji malého lesa a je to tam opravdu kouzelné. Zjišťuji, že okolo je víc kouzelných míst, než si myslím. Aspoň nějaké pozitivum na tom našem městě. Stačí udělat pár kroků a hned jste v přírodě. :) Škoda, že se mi tady dřív vybil fotoaparát, než jsem to nějak stačila zdokumentovat :( Každopádně, ta voda byla zvláštní, ale chutnala dobře. ^^ Holky však nezůstaly jenom u pití, začaly ji na sebe i stříkat - no jo, a pak že nám je 16, M. dokonce 18. :D Asi z takových pitomin nikdy nevyrosteme. :D Zbytek dne jsme proseděly na lavičkách v parku a v příjemném stínu popíjely mattonku (bílý hrozen je vynikající ^^) a svačily sušenky. :D K večeru jsme se na chvilku rozloučily- a o hodinu později jsme se zas sešly, škoda, že bez M. Tentokrát jiná kamarádka, S., nás pozvala na zábavu. Musím říct, že jsem si už dlouho takhle nic neužila. Pravda, nebyl to žádný extra podnik, pouze obyčejná hospůdka, kde jedna kapela hrála přezpívané české písně, ALE bylo to super. ^^ Potkaly jsme tam dvě bývalé spolužačky, jednu z nich jsem viděla po třičtrvtě roce! ^^ Příjemný večer/noc v příjemné společnosti. :)))

K fotce: Opravdu z tohohle týdne mám fotek jen pár. V sobotu jsem chtěla fotit, ale jak už jsem psala, vybil se mi foťák. :( Ale aspoň že jsem stačila zachytit úsměv M. a její ledovou tříšt. :D :)

A jak jste se měli vy? :)
Layout: © Lady Letty