9. týden (23. 4. - 29. 4. 2012)

9. května 2012 v 19:53 | Lady Letty |  Projekt 52

Ať přemýšlím, jak přemýšlím, vůbec si nemůžu vzpomenout na víc nějakých významných událostí, co se v tomhle týdnu staly. Já vím, mám to zapisovat hned...no, haha ^^ Ale prostě nebyl čas. Nebo jsem byla moc líná. Zvolte si jednu z možností. :D (Spíš tu první prosím :D).
Dobře. Hmmm. *nasadila zadumaný výraz* Nejvíc vzpomínek utkvělo opět na sobotu, většinou to pro mě bývá nejdůležitější část týdne. :D Pokud si pamatujete ze starých článků na mém blogu, o kamarádce M., bláznivé Pražačce, jsem se určitě už zmiňovala. :D A právě tuhle sobotu zase po dlouhé době přijela do našeho malého zapadáčkova, čehož jsme okamžitě využili a šli s ní ven. Parta čtyř holek se tak to horké, skoro letní odpoledne potulovala venku-většinou v blízkosti zmrzlinářství (už jsem říkala, že máme nejlepší zmrzlinu široko daleko? :D Jen kdyby nebyla tak drahá. -.-) nebo okolo městečka. Ano, jsme blázni-v tom vedru jsme se vydaly na procházku. Naštěstí nebyla tak dlouhá, jak měly kamarádky původně v plánu. Díky nim jsem objevila další hezké místo v našem okolí. Je to takový pramen s pitnou vodou na kraji malého lesa a je to tam opravdu kouzelné. Zjišťuji, že okolo je víc kouzelných míst, než si myslím. Aspoň nějaké pozitivum na tom našem městě. Stačí udělat pár kroků a hned jste v přírodě. :) Škoda, že se mi tady dřív vybil fotoaparát, než jsem to nějak stačila zdokumentovat :( Každopádně, ta voda byla zvláštní, ale chutnala dobře. ^^ Holky však nezůstaly jenom u pití, začaly ji na sebe i stříkat - no jo, a pak že nám je 16, M. dokonce 18. :D Asi z takových pitomin nikdy nevyrosteme. :D Zbytek dne jsme proseděly na lavičkách v parku a v příjemném stínu popíjely mattonku (bílý hrozen je vynikající ^^) a svačily sušenky. :D K večeru jsme se na chvilku rozloučily- a o hodinu později jsme se zas sešly, škoda, že bez M. Tentokrát jiná kamarádka, S., nás pozvala na zábavu. Musím říct, že jsem si už dlouho takhle nic neužila. Pravda, nebyl to žádný extra podnik, pouze obyčejná hospůdka, kde jedna kapela hrála přezpívané české písně, ALE bylo to super. ^^ Potkaly jsme tam dvě bývalé spolužačky, jednu z nich jsem viděla po třičtrvtě roce! ^^ Příjemný večer/noc v příjemné společnosti. :)))

K fotce: Opravdu z tohohle týdne mám fotek jen pár. V sobotu jsem chtěla fotit, ale jak už jsem psala, vybil se mi foťák. :( Ale aspoň že jsem stačila zachytit úsměv M. a její ledovou tříšt. :D :)

A jak jste se měli vy? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caddy Caddy | Web | 10. května 2012 v 18:27 | Reagovat

Jejda, tak to už si nepamatuju, jak jsem se měla v tom týdnu :-D Ale asi dobře ;-)

A o té zmrzlině taky bájím všude, kam přijdu :-D

2 Clarett Clarett | Web | 10. května 2012 v 21:46 | Reagovat

Pramen s pitnou vodou? Blízko? Co prosím? :-) O jednom vím, voda je tam výborná, je to v lese na místě, které je naprosto neskutečné... ale zase tolik blízko není a na kraji těch našich hvozdů taky ne. No nevadí. Dobře, že je tady voda. :-)

3 Kerttu Kerttu | 13. května 2012 v 19:54 | Reagovat

Clarett, to si teda piš, že je to blízko. Kousek za městem... A to není žádná dálka. :-) Jinak bezva článek. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Layout: © Lady Letty